AK Partili heyetten Fadıloğlu’nun çalışmalarına tam puan

AK Partili heyetten Fadıloğlu’nun çalışmalarına tam puan

AK Parti Gaziantep Milletvekilleri, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı, AK Parti İl ve İlçe Başkanı, Şehitkamil Belediyesi tarafından yürütülen çalışmaları ve projeleri yerinde inceledi. AK Partili heyet Fadıloğlu’nun çalışmalarına tam paun verdi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yürütülen proje ve çalışmalara ilişkin; AK Parti Milletvekilleri Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Nejat Koçer, Derya Bakbak, Müslüm Yüksel, Sait Kirazoğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz’a bilgi verdikten sonra sahada yapılan çalışmalar ve gerçekleştirecekleri projeler hakkında bilgi verdi.

FADILOĞLU’NA ÖVGÜLER

AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, Şehitkamil Belediyesi’nin inanılmaz işler yaptığını söylerken Mehmet Erdoğan, yapılan çalışmaların güzelliğini yerinde gördüklerini belirtti. Nejat Koçer, “Şehitkamil bölgesinin tamamı adeta bir şantiye gibi” yorumunda bulunurken Derya Bakbak , “Yapılan projeler çok özenle hazırlanmış her kesimden beğeniliyor” dedi. Müslüm Yüksel ise “Pandemi sürecinde bile Şehitkamil Belediyesi’nin çalışkanlığını gördük. Devam eden projelerin bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum” diye konuştu.

Photo of the Remarkables mountain range in Queenstown, New Zealand.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?