Eyup Özkeçeci’den Kılıçdaroğlu’nun açıklamasına tepki: “Yine yalana sarıldı”

Eyup Özkeçeci’den Kılıçdaroğlu’nun açıklamasına tepki: “Yine yalana sarıldı”

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Gaziantep sanayi esnaf ziyareti sonrasında yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.

Partisinin Gaziantep’te gerçekleştirdiği ‘Belediye Başkanları Çalıştayı’na katılmak için kente gelen Kılıçdaroğlu, Mavikent Sanayi Sitesi’nde esnafla buluştu. Ziyarettin ardından sanayi çalışanlarının durumuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu: “Gaziantep’in çarşılarında halkımızla birlikteyim. Esnaf, bu aralar iktidardan kimseyi buralarda göremediğini söylüyor. Saraylardan, saltanattan vakit kalmıyor herhalde halka…”

Mehmet Eyup Özkeçeci ise Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarına sert tepki göstererek, “Kılıçdaroğlu şehrimizin değerli esnafından itibar göremeyince yine yalana, algıya sarılmış. Sayın @kilicdarogluk; teşkilatlarımızın tüm kademeleri, bu şehrin çarşılarını, sokaklarını ve esnafını ismen bilir, siz merak etmeyin. Bu esnaf sizi de bizi de çok iyi biliyor…” ifadelerini kullandı.

Photo of the Remarkables mountain range in Queenstown, New Zealand.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?