Fatih İbradı istifasını sundu

Fatih İbradı istifasını sundu

Gaziantep FK’da sportif direktör olarak görev yapan Fatih İbradı istifa etti.

Gaziantep FK’nın resmi internet sitesinde yapılan açıklamada Fatih İbradı’nın yönetim kuruluna istifasını sunduğu belirtildi.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

“TEŞEKKÜRLERİMİZLE | FATİH İBRADI

Gaziantep Futbol Kulübümüzde, 2019-2020 sezonunda Sportif Direktör olarak görev yapan Fatih İbradı, yönetim kurulumuza istifasını sunmuştur.

Kulübümüzün, Süper Lig’de tarihindeki ilk sezonunu geride bıraktığı sezonda başarıyla görev yapan Fatih İbradı, bu süreç içerisinde fedakarca çalışmalarda bulunmuştur.

Özellikle pandemi sürecinde yaşanan sorunlar karşısında büyük bir özveri içerisinde çalışmalarına devam eden Fatih İbradı, Profesyonel Futbol Takımımız oyuncularının da bu süreçteki tüm ihtiyaçları doğrultusunda bire bir ilgilenerek başarılı bir sezon geçirmemiz de önemli pay sahibi olmuştur. Fatih İbradı, sadece profesyonel anlamda değil kulübümüzün en çok önem verdiği güven, saygı ve sevgi kurallarını da tam anlamıyla yerine getirmiştir.

Görevde bulunduğu süre boyunca kulübümüze önemli katkılarda bulunan Sayın Fatih İbradı’ye teşekkürlerimizi sunar, bundan sonraki süreçte en içten dileklerimizle başarılar dileriz.”

Photo of the Remarkables mountain range in Queenstown, New Zealand.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?