Gaziantep İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na Mesut Bozatlı atandı

Gaziantep İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na Mesut Bozatlı atandı

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı’nın kararı ile Ak Parti Gaziantep Gençlik Kolları Başkanlığı’na Mesut Bozatlı atandı.

Şehitkamil Belediye meclis üyesi ve önceki dönem AK Parti Şehitkamil Gençlik kolları Başkanı Mesut Bozatlı ileriki günlerde İl Gençlik Kolları Başkanlığını Abdullah Korkmaz’dan devralacağı bildirildi.

Gençlik Kolları Başkanlığı görevini layığıyla yerine getirmenin gayretinde olacağını söyleyen Mesut Bozatlı, görevi devredecek Abdullah Korkmaz’a teşekkür etti. Bozatlı, “ Bu görevi layık gören genel merkez yetkililerini ve AK Parti’nin tüm kademelerinde bulunan herkese teşekkür ediyorum. Genel merkezimizin gençliğe verdiği önemin bilincindeyim. Abdullah Korkmaz kardeşimden aldığım bayrağı bir adım ileriye götürmek için elimden geleni yapacağım. Gaziantep gençliğine hizmetine hep daha iyiye ve daha güzele ulaşmanın gayreti içinde olduk, olmaya da devam edeceğiz. Önceki dönemlerde görev almış bütün Gençlik Kolları Başkanlarımıza, teşkilatlarına ve yol arkadaşlarıma bu kutlu dava için verdikleri ve verecekleri mücadeleler adına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Photo of the Remarkables mountain range in Queenstown, New Zealand.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Ak Parti

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?