Gaziantep’te dört günde üç şüpheli kadın ölümü

Gaziantep’te dört günde üç şüpheli kadın ölümü

Gaziantep’te dört günde üç kadın şüpheli şekilde hayatını kaybetti. Olaylarla ilgili hem intihar hem de kaza iddiaları var. Ölümlere ilişkin resmi bir açıklama ise henüz yapılmadı.

HABER MERKEZİ / Gaziantep’in Şahinbey ilçesine bağlı Mavikent, Karataş ve Akkent mahallerinde dört günde üç kadın şüpheli şekilde hayatını kaybetti.

‘AİLE İÇİ GEÇİMSİZLİK’ İDDİASI

İlk olay, 6 Haziran günü akşam saatlerinde meydana geldi. Güllü isimli 70 yaşlarındaki bir kadın, oturduğu binanın üst katlarından yere düşerek hayatını kaybetti. Yaşlı kadının aile içi şiddetli geçimsizlik nedeniyle hayatına son verdiği iddia edildi.

‘DENGESİNİ KAYBEDEREK DÜŞTÜ’ İDDİASI

Bu olaydan 2 gün sonra, 8 Haziran gecesi 17 yaşında genç bir kadın 11. kattan düşerek öldü. Karataş 2 TOKİ Konutları’nda oturan geç kadının dengesini kaybederek aşağıya düştüğü iddia edildi.

İNTİHAR MI KAZA MI BELLİ DEĞİL

Yine 9 Haziran’da akşam saatlerinde, bu kez Akkent Mahallesi’nde bir kadın şüpheli şekilde öldü. Girişim Sitesi’nde oturan kadın, 6. kattan düştü. Olay yerinde hayatını kaybeden kadının intihar ettiğini iddia edenler olduğu gibi ‘kaza sonucu düştü’ diyenler de oldu.

Gaziantep’te yaşanan bu olaylara ilişkin resmi kurumlarca açıklama yapılmadı.

Photo of the Remarkables mountain range in Queenstown, New Zealand.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?