GSO Başkanı Ünverdi: Gaziantep olarak örnek gösterilen bir şehir konumundayız

GSO Başkanı Ünverdi: Gaziantep olarak örnek gösterilen bir şehir konumundayız

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Başkanı Adnan Ünverdi, “Gaziantep olarak üretim, ihracat ve istihdamdaki başarımızla örnek gösterilen bir şehir konumundayız” dedi.

GSO Başkanı Adnan Ünverdi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelede bireylerden başlayarak kurum ve işletmelere kadar büyük bir imtihan verildiğini belirtti.

Ünverdi, yazılı açıklamasında, Kovid-19 salgının etkilerinin, sağlık başta olmak üzere ekonomik anlamda da, en az kayıpla atlatmak için büyük bir çaba sarf ettiklerini kaydetti.

Ülke ekonomilerinin ayakta kalmak için tüm kaynaklarını seferber ederek bu süreci atlatmaya çalıştıklarını ifade eden Ünverdi şunları aktardı:

“Artılar ve eksiler ülke hanelerine yazılırken ‘yeni dünya düzenin’ ilk adımları atılıyor. Bu süreçten güçlü çıkanlar, geleceğin öncü aktörleri olacak. Ülke olarak sağlık alanında iyi bir imtihan veriyoruz. Bu sinerjiyle ekonomi alanında da zorlukları atlatmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Gaziantep olarak üretim, ihracat ve istihdamdaki başarımızla örnek gösterilen bir şehir konumundayız.”

Photo of the Remarkables mountain range in Queenstown, New Zealand.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?