İller Bankası’ndan Gaziantep’te arsa satış ilanı

İller Bankası’ndan Gaziantep’te arsa satış ilanı

İller Bankası yayımladığı bir duyuru ile arsa satışı yapacağını duyurdu. Gaziantep dahil 5 farklı şehirde yer alan taşınmazları satacak olan iller bankası satışın ihale usulü ile olacağını bildirdi. İlanlarda satışlar için başvuru yeri ve zamanını açıklayan banka fiyat listesini de yayımladı.

İller Bankası yayımladığı duyurusunda arsa satışlarının 5 farklı şehirde olacağını bildirdi. Van, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep’te yer alan 23 farklı arsanın ihale ile satılacağını açıklayan İller Bankası bu satış sürecine ilişkin şu bilgileri verdi. “İller Bankası A.Ş. Ankara, İstanbul, Gaziantep, Samsun ve Van’daki toplam 23 adet taşınmazı açık artırma ile satacak. Satış ihalesi, İller Bankası Anonim Şirketi Satış, Kiraya Verme, Kat Karşılığı ve Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale Yönetmeliği’ne uygun olarak ve bu yönetmelikte yer alan açık artırma satış yöntemi ile yapılacak. Açık artırma ihalesinde taşınmazlar, ihale üzerinde kalan isteklinin talebine göre peşin ya da vadeli olarak satılacaktır.”

Söz kousu arsa satışına ilişkin detayları Resmi İlan Portalı üzerinden takip edebilirsiniz. Arsa satışları için ihale ve teklif açma tarihi 17 Temmuz olarak bildirildi.

 

Photo of the Remarkables mountain range in Queenstown, New Zealand.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?