Komşu ilden Fatma Şahin’e çağrı: Gelsin, bu memleketi bu illetten kurtarsın

Komşu ilden Fatma Şahin’e çağrı: Gelsin, bu memleketi bu illetten kurtarsın

Şanlıurfalı çiftçilerle Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş.’yi karşı karşıya getiren elektrik krizi devam ediyor. TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Sadık Sade, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e çağrıda bulunarak, “Gelsin, bu memleketi bu illetten kurtarsın” dedi.

Şanlıurfa Olay’ın yayınladığı habere göre; elektrikle sulama yapan yöre çiftçileriyle Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş.‘yi karşı karşıya getiren elektrik krizi hala devam ediyor.

Yaşananlara tepki gösteren TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Sadık Sade, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı sıfatıyla 8 yıl önce TEDAŞ müdürünü fırçaladığı konuşmayı paylaştı.

Şahin, sosyal medyada çok sayıda paylaşım alan videoda yanındaki TEDAŞ Müdürüne şöyle sesleniyor: “Müdürüm hikaye okuyorsun, Bu işte para pul meselesi yok, bu işte yönetim, bu işte bir kabiliyetsizlik ve ciddi bir iradesizlik var. Yönetimine hakim değilsin. 186 çalışmıyorsa, bir muhtar bana ulaşıp sana ulaşamıyorsa bu sorun. Kusura bakma Ali Bey biz kardeşiz ama herkes işini iyi yapacak, ya yapacak ya gidecek, başka hiçbir çaresi yok.”

Bu konuşmayı Twitter adresinde paylaşan Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Sadık Sade, “Enerji sorununu çözmek için Sayın Fatma Şahin hanımefendiye rica edelim, Urfa’da muhtarlar ve enerji şirketi yetkilileri ile bir toplantı organize etsin, bu memleketi bu illetten kurtarsın” ifadelerini paylaştı. (HABER MERKEZİ)

Photo of the Remarkables mountain range in Queenstown, New Zealand.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?