Görevi devredecek olan Korkmaz açıklamalarda bulundu

Görevi devredecek olan Korkmaz açıklamalarda bulundu

AK Parti Genel Merkez tarafından 2017 Ocak ayında AK Parti Gaziantep Gençlik Kolları Başkanlığı’na getirilen Abdullah Korkmaz, görevini Mesut Bozatlı’ya devrediyor. Korkmaz, dört yıldır Gençlik Kolları Başkanlık görevini yürütüyordu.

AK Parti Genel Merkez tarafından kendisine tevdi edilen kutsal görevi en iyi şekilde yerinde getirmeye çalıştığını belirten Abdullah Korkmaz, “ Dörtyıl önce Gençlik Kolları Başkanlığını tarafıma layık gören herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Gençlik Kolları Teşkilatı olarak, el birliğiyle çalışarak Gaziantep’i ve gençliği en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Yüklendiğimiz bu onurlu görevi ifa ederken kimsenin kalbini kırmamaya gayret ettik. Bizden önceki genç kardeşlerimizin bize emanet ettiği bu onurlu görevi bizden sonraki genç kardeşlerimize devredeceğiz” dedi.

Abdullah Korkmaz devamında şunları söyledi: “Her türlü makam gelip geçicidir ve bir emanettir. Bizler için önemli olan bu kutlu davada bir nefer olmaktır. Allaha şükürler olsun gücümüz doğrultusunda partiye katkı sunacak şekilde patimizin ilke ve kurallarını hiçbir zaman incitmeden üstümüze düşen görevi yerine getirdik. İnşallah çıtayı Mesut Başkan daha da yukarılara taşır.”

Photo of the Remarkables mountain range in Queenstown, New Zealand.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
abdullah korkmaz

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?