Özkeçeci’nin A takımı belli oldu

Özkeçeci’nin A takımı belli oldu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı bağlantıyla katıldığı, Şahinbey Spor Salonu’nda gerçekleştirilen AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı 7. Olağan İl Kongresi’nde, kongrelerin bayram havasında geçmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, parti olarak çıtalarının ve hedeflerinin yüksek olduğunu söyledi.

AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı gerçekleştirilen il kongresinin ardından yönetim belli oldu.

İŞTE O LİSTE: 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GAZIANTEP İL BAŞKANLIĞI 7. OLAĞAN KONGRESI

İL BAŞKAN ADAYI:

MEHMET EYUP ÖZKEÇECİ

IL YÖNETİM KURULU ÜYESİ ASIL ADAYLAR

İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ YEDEK

ADAYLAR MESLEĞI ADI SOYADI

1 MEHMET ALI DALKAN SANAYICI 1 ABDULKADİR GÜVEN

AVUKAT 2 ABDURRAHMAN INAL

2 AHMET CESUR GIDA TÜCCARI

3 IDRIS ERİKÇİ 3 AHMET PARLAK

4 HÜSEYİN KITIR ZİRAAT MÜHENDISI 4 ALI AKDEMİR

5 HAKAN ATICI 5 ALİ KURT AVUKAT

6 İSMAİL GÜLER SANAYICI 6 BAYRAM KEMAL KILIÇ

7 IRFAN DOVER 7 BENGÜ ÇELİK EMEKLİ BANKACI

8 AHMET TİTİZ 8 BÜLENT ATES MAKİNE MÜHENDİSİ

9 HÜSEYİN YILMAZ 9 CİHAN ÇELENK TÜCCAR

10 BAHAR AYTUNG 10 DUYGU SARI AVUKAT

11 BÜLENT SOLAK 11 EMINE DEMET YORULMAZ EĞİTMEN

12 DERVİŞ KUS 12 ERTUĞRUL TEYMUR IŞ İNSANI

13 HALİL ABAR 13 EYÜP KAVAS iş INSANI

14 ALİ EKREM DEMİR 14 FARUK ERUSLU SANAYICI

15 EHSAN MIHCIOĞLU 15 FURKAN OZDURDU SANAYİCİ

16 HÜSEYİN GÖKÇEK 16 GÖKHAN BURAK GEBEL TURİZMCİ

17 HÜSEYİN GÜNGÖR 17 GÜLHAN DİNÇ EV HANIMI

18 İSA TABUR 18 HAKAN BENZER AVUKAT

19 ESIN KÜBRA POLAT 19 HARUN KARAOĞLU ESNAF

20 KADİR AÇIKGÖZ 20 HARUN YILDIZ AVUKAT

21 RAIF ENGİN GÖKTEKİN 21 HATİCE FÜSUN GOYMEN EV HANIMI

22 BİLAL HELVACI 22 İBRAHİM ALTUNOVA ESNAF

23 MUHAMMET İBRAHİM KAĞAN 23 MAHMUT AYDIN AVUKAT

24 AHMET ERCAN KILIÇ 24 MAHMUT BIRLIK AVUKAT

25 KADİR KARATAS 25 MEHMET KAPLAN

SANAYİCİ 26 MEHMET MİLLİ

TÜCCAR 27 MEHMET USLU

MALİ MÜŞAVİR 28 MESUT AKIN

SANAYİCİ 29 MUSTAFA ALPDOĞAN

İŞ İNSANI 30 MUSTAFA EDİP İZOL

AVUKAT 31 MUSTAFA KILIÇ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ 32 ÖMER ASIM ASLANBEY

TÜCCAR 33 ÖMER ÇETİNKAYA

TÜCCAR 34 ÖMER FARUK YAVUZ

TÜCCAR 35 ÖMER MARAKOĞLU

EMEKLİ 36 RAGIP ERDOĞAN DEMİR

TÜCCAR 37 RAMAZAN ÖZDEMİR

İŞ İNSANI 38 SAİT KÜLTE

AVUKAT 39 SEMİH AVCI

PROJE YÖNETİCİSİ 40 SEVA KURTBEY

EMEKLİ ÖĞRETMEN 41 SEVİM AKGÜN

EV HANIMI 42 ŞERAFETTİN HASGÜL

TEKSTİL MÜHENDİSİ 43 TUĞBA SATIL ALKAN

İŞLETMECI 44 SIH MEHMET TÜRK

MÜHENDİS 45 YAHYA AŞIROĞLU

SİGORTACI 46 YAHYA SERKAN EMRE

HARİTA MÜHENDİSİ 47 YUNUS GAFİL

TÜCCAR 48 YUSUF OYTUN ÇİLKIZ

İş İNSANI 49 ZEHRA ÜNAL

EĞİTMEN

İL DİSİPLİN KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI 1 ALPER KÖROĞLU 2 S.EROL CEYLAN 3 SÜREYYA ÖZBAKKAL 4 İDRİS TEKİN 5 AYŞEGÜL ŞİŞLI

İL DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI 1 KEMAL AFŞİN 2 MUSTAFA ACAR 3 SEDAT ONDER 4 ASLI URAL 5 HANİFİ ÖZDEMİR

IL PARTİ IÇI DEMOKRASİ VE HAKEM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI 1 ADİL KÜÇÜK 2 FATMA ERKOL 3 ALI DEMİR

IL PARTI İÇİ DEMOKRASİ VE HAKEM KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI 1 MEHMET EMİN GÜZEÇ 2 RECEP GÖKBULUT

BÜYÜK KONGRE (ÜST KURUL) ASIL ADAYLARI 1 MEHMET EYÜP ÖZKEÇECİ

16 MEHMET YILMAZ 2 FATMA ŞAHIN

17 MUHAMMET RIDVAN FADILOĞLU 3 FERAY YILMAZ

18 MEHMET FATIH UZUNASLAN 4 ABDULLAH KORKMAZ

19 MEHMET SARI 5 HÜSEYİN ÇELİK

20 MEHMET ARSLAN 6 OKKAŞ ERUSLU

21 KEMAL VURAL 7 MAHMUT GÜRCAN

22 RAMAZAN ANALIK 8 EJDER AÇIKKAPI

23 OKKES KAVAK 9 RUKEN KİLERCI

24 KAMIL MURAT KASNEY 10 SERPİL KAVRAK

25 HASAN DOĞRU 11 YASINE SARUC

26 HILMI OZBUDAK

27 MEHMET ALİ POLAT 13 ENES MALİK AY

29 AHMET ÖZASLAN 15 MEHMET İHSAN TAHMAZOĞLU

BÜYÜK KONGRE (ÜST KURUL) YEDEK ADAYLARI 1 ÖMER MARAKOĞLU 2 ERTUĞRUL TEYMUR 3 ABDULKADİR GÜVEN 4 SEMİH AVCI 5 BAYRAM KEMAL KILIÇ 6 ŞÜKRAN YILMAZ 7 HULYA KILIC 8 BURAK ÇALDIRAN 9 MUSTAFA DURMUŞ 10 MUSTAFA KILIÇ 11 ABDULLAH BAŞAK 12 YUSUF OYTUN ÇİLKIZ 13 ZEHRA UNAL 14 OMER ÇETİNKAYA 15 OMER ASIM ASLANBEY

12 YUNUS ÇOLAK

28 MUSTAFA KEMAL SAKAROĞLU

14 HASAN TEKE

Photo of the Remarkables mountain range in Queenstown, New Zealand.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?