Rektör Gür yine ‘ateş püskürdü’: “Hukuk önünde hesap verecek”

Rektör Gür yine ‘ateş püskürdü’: “Hukuk önünde hesap verecek”

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, isim vermediği bir gazeteci hakkında sert ifadeler kullandı.

GAÜN Rektörü Gür, isim vermediği gazeteci için, “Hukuk önünde hesap verecek. Gazeteci kimliği aktında kullandığı yöntemler size neyi hatırlatıyor” ifadelerini kullandı.

“BU TÜRLER MUHATABIMIZ DEĞİLDİR”

Yaptığı açıklamayı sosyal medya hesabından da paylaşan Gür, “Kamuoyunu doğru bilgilendirmek görevimizdir. Yoksa bu türler muhatabımız değildir. Tekzip ve yayına erişim engeli kararlarını hazım sorunu yaşayan, yalan ve iftirayı meslek edinen müfteri hızını alamayıp eski Rektörümüz Prof. MY Coşkun’u da iftirasına alet etmeye çalışmıştır” dedi.

ESKİ REKTÖR DE ‘İFTİRA’ DEDİ

Rektör Gür, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Prof. MY Coşkun şahsıma ve müfteri gazeteciye (!) gönderdiği detaylı açıklamasında iftira olduğunu açıkça belirtmiştir.Bakalım açıklamayı yayınlayacak kadar onuru kalmış mıdır? Hukuk önünde hesap verecek. Gazeteci kimliği aktında kullandığı yöntemler size neyi hatırlatıyor?

FETÖ BENZETMESİ

FETÖ nasıl çalışır? Önce yalan ve iftira haberlerini servis ederler sonra tehdit ve şantaj yaparlar.Daha sonra bu iftira haberleri üzerinden kurumlara şikayet dilekçeleri gönderip kurumları baskı altına alırlar. Başaramayınca sahte delil ve kendilerinden gizli tanık oluştururlar.”

Photo of the Remarkables mountain range in Queenstown, New Zealand.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?