Rektör’den ‘çay simit’ çağrısı

Rektör’den ‘çay simit’ çağrısı

Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın sosyal medyada yaptığı paylaşımda, yakın zamanda, pandemi kuralları çerçevesinde, kampüs’te çay-simit ikramı yapacaklarını belirtti.

Rektör Arif Özaydın mesajında şunları söyledi: “Görevi devraldığımız günden itibaren içinde bulunduğumuz Pandemi sürecini kurumsal anlamda bir fırsata dönüştürmek adına hem eğitim-öğretim alt yapısını hem de kampüsümüzde yoğun kullanıma ve yıllara bağlı olarak yıpranan fiziksel alanları güncelliyor, günün şartlarına bağlı olarak ihtiyaç duyulan akademik ve sosyal yeni alanları projelendirip hayata geçirerek kampüsümüzü yeniliyoruz.

Üniversitemizin gelişimi ve daha ileriye taşınması noktasında yapıcı eleştirileri ve önerileriyle bize destek olan, pandemi sürecini bizimle birlikte göğüsleyen öğrenci, veli, akademisyen, idari personel, medya mensupları, şehrin yöneticileri ve kanaat önderlerine teşekkür ediyorum.

Teknolojik gelişmelerle birlikte iletişimin, sosyal medya platformlarına taşındığı bu dönemde ‘Gönül ne kahve ister ne kahvehane, gönül sohbet ister kahve bahane’ anlayışıyla pandemi kuralları çerçevesinde görüş ve önerilerinizi kampüs ortamında çay-simit ikramı yapacağımız yüz yüze ve samimi bir sohbet ortamında almak ve sizleri misafir etmek istiyoruz. Yakın bir zamanda kampüs içerisinde hayata geçireceğimiz bu sohbet ortamında sizleri çay- simit sohbetine davet edeceğim. Bu ortamda herkes insan hak ve özgürlüğü çerçevesinde, düşünce ve fikirlerini, karşı tarafa hakaret etmeden ifade edecektir. ‘Gönül ne çay ister ne simit, gönül muhabbet ister hepsi bahane’ anlayışıyla herkesi bekliyorum.”

 

Photo of the Remarkables mountain range in Queenstown, New Zealand.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Arif Özaydın gaün

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?