Serbest bırakılan Musa Orhan’ın mesajları ortaya çıktı

Serbest bırakılan Musa Orhan’ın mesajları ortaya çıktı

İpek Er’e tecavüz edip ölümüne yol açtığı iddiası ile hakkında soruşturma açılan ve tutuklandıktan kısa bir süre sonra serbest bırakılan uzman çavuş Musa Orhan’ın arkadaşlarıyla yaptığı mesajlaşmalar ortaya çıktı.

Olayın ilk ortaya çıktığı anda ifadesi alınarak serbest bırakılan daha sonra halktan gelen tepkiler üzerine ‘Nitelikli cinsel istismar’ suçundan tutuklanan Orhan, 1 hafta sonra ‘Kaçma şüphesi bulunmama’ gerekçesiyle serbest bırakılmıştı. Orhan’ın tecavüze uğrayan Er’e,”Bana bir şey olmaz, daha önce de yaptım” dediği ortaya çıkmıştı.

Cumhuriyet gazetesi yazarı Işıl Özgentürk, serbest bırakılan Orhan’ın arkadaşlarıyla yaptığı mesajlaşmaları yayınladı.

‘SIKINTI YOK ALMAZLAR… DAHA ÖNCE DE DENEYİMİM VAR’

“Porno çukurunda debeleniyoruz” başlıklı yazısında Özgentürk, mesajları hiç dokunmadan aktardığını belirterek, şunları yazdı:
“Siirt’te görev yapan uzman çavuş Musa Orhan, Batmanlı İpek Er’i on beş gün bir evde tutup sürekli tecavüz etti. Bu arada arkadaşlarıyla yazıştı, yazışmalar şöyle, hiç değiştirmeden aldım: ‘Nebtın gardaş kıza’, ’15 gündür a… koydum gardaş usandım vallaha’, ‘Yuh gardaşım sakın başını yakma’, ‘Sıkıntı yok almazlar daha önce de deneyimim var gardaşım’, ‘Bir ara bana da getir’, ‘Bakarız’, ‘Hadi lan naz yapma.’

On beş gün sürekli tecavüze uğrayan İpek Er, daha sonra serbest bırakılmış, o da şöyle yazmış bir kâğıda: ‘Bana tecavüz etti, ağladım.’ O, bana ‘Ağlama, diktirirsin’ dedi.

Photo of the Remarkables mountain range in Queenstown, New Zealand.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?