Serdar Ortaç: Ben devletçi bir adamım

Serdar Ortaç: Ben devletçi bir adamım

“Maddi durumunuzu kurtarmak için mi iktidara yakın duruyorsunuz?” sorusuna yanıt veren şarkıcı Sertaç Ortaç, “Ben devletçi bir adamım. Devletin başına kim geçerse onu savunurum” dedi.

Haber Global’de Buket Aydın’ın Koltuk programının konuğu olan şarkıcı Serdar Ortaç, yine çok konuşulacak açıklamalara imza attı.

Buket Aydın’ın “İddia edildiği gibi maddi durumunuzu kurtarmak için mi iktidara yakın duruyorsunuz?” sorusuna cevap veren Ortaç, şunları söyledi:

“BEN DEVLETÇİ BİR ADAMIM”
“Devlet olmazsa hiçbir şey olmaz. Ben devletçi bir adamım. Devletin başına Kemal Kılıçdaroğlu geçse onu da savunurum. Tayyip Erdoğan varsa yine savunurum. Yarın başkası gelse onu da savunurum. Zamanında yaptım o hataları. Anladım devlet olmazsa biteriz.”

“MERAL HANIM BİRİNCİ GELİR”
Ortaç ayrıca, “Muhalefetle ve muhalefet liderleriyle ilgili görüşleriniz nedir?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Kemal Kılıçdaroğlu’nu da seviyorum. İnsan olarak onunla da tanışıyorum. Ekibini de seviyorum o da yapmak istiyor bir şeyler. Sıraya soksam Meral Hanım birinci gelir. Mansur Yavaş 2’inci gelir. Kemal Bey 3, Ekrem Bey 4, Ali bey 5’inci gelir. Ahmet Davutoğlu 6’ıncı gelir. Selahattin Bey 7’inci gelir. Ama 1’inci Meral abla gelir.

“TAYYİP BABA ALIR”
İş adamlarından birini isterim. Çünkü işletmeyi yönetmeyi biliyorlar. Muharrem Abiyi de isterim. Alternatif diyorsun ya yarın bir gün Allah korusun hükümet değişirse, bir şey olursa…

Ekrem Bey şimdi genç, tecrübesi az. Devlet yönetecek. Birkaç sene tecrübe edinirse baba gibi yapar bu işi. Basit işler değil bunlar. Bence Tayyip baba alır ama Meral Hanım da çok az farkla alır yani. 1 milyon kişiyle falan arada o kadar fark kalır ama Tayyip baba alır.”

Photo of the Remarkables mountain range in Queenstown, New Zealand.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
serdar ortaç

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?