Vali Gül’den tepki: İyi niyet ya da yanlışlıkla açıklanamaz

Vali Gül’den tepki: İyi niyet ya da yanlışlıkla açıklanamaz

Gaziantep Valisi Davut Gül, “Başka şehirlerde çekilen görüntüleri sosyal medyadan alıp Gaziantep olarak paylaşmak iyi niyet ya da yanlışlıkla açıklanamaz” dedi.

Gül, sosyal medya hesabından LGS ile ilgili açıklama yaptı. LGS’de Gaziantep olarak hiçbir aksaklıkla karşılaşılmadığını belirten Vali Gül, “Başka şehirlerde çekilen görüntüleri sosyal medyadan alıp Gaziantep olarak paylaşmak iyi niyet ya da yanlışlıkla açıklanamaz.Emeği geçen mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ederim…” ifadelerini kullandı.

Photo of the Remarkables mountain range in Queenstown, New Zealand.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Evet sayin,valim emniyet güvenlik şb basın yayın bürosunda görevli polis idim 2001 yılında ilimizde olmuş gibi böyle önemli bir yanlış haber yapılmış benim yetkim dahilinde yerel bir gazete ulusal gibi kendi ilinin haberi gibi veremez mevzuat buna cevaz vermiyor diye gazete yetkilisi ile karşılıklı görüşmüştük bir gün sonra aynı gazete sehven tekzip yayınlayarak ilimizde olmayan bir haberi cizre ilçemizde olayın olduğu yer gaziantepte ki mitindeki gibi göstererek ilin valisini, ilin emniyetini su anki sizin zor duruma düştüğünüz gibi zor duruma sokmuştu ben kendi bilgi ve mevzuatıma güvenerek olayı iki taraf için gözüme kavuşturup sonuca bağlayıp bir daha ilimizde böyle yanlış bilgi ve haber yapılmamıştır

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?